BIY AD

20 Ağustos 2010 Cuma

Maç Günü || Türkiye-Finlandiya

Milli Takım'ımız bugün İstanbul'da Finlandiya ile karşılaşıyor. Rakibimiz oynadığı 4 maçı da kaybetti. Finlandiya karşısında en düşük farklı galibiyeti biz aldık, 14 sayı ile. Taru Tuukkanen 13.3 sayı-8.5 ribaund-2.5 asist-1.5 blok ile takımının bu istatistiklerindeki lideri. Bize karşı da 23 sayı-11 ribaund ile oynamıştı. Sadece Taru'nun eline bakmaları -biraz da Sten- onun yanını güçlendirecek isimlerin olmaması zayıf bir ekip yapıyor Finlandiya'yı. Kesinlikle bizim ayarımızda bir rakip değiller, o yüzden bol rotasyonlu bir oyunla, farklı bir galibiyet bekliyoruz. Bu maç, sonrasında oynayacağımız 2 maç için iyi bir moral olur bize. Sakatlıksız, başarılı bir maç diliyoruz.

Maç saat 18.00'de Ahmet Cömert'te oynanacak. İstanbul'daki ilk ve son maçımız. Ben ne yazık ki salonda olamayacağım, benim gibi maça gidemeyenleri de maç saatinde FB Tv ekranlarına davet ediyoruz.

1 yorum:

BLOGLARYARISIYOR.COM ÖDÜLLÜ BLOGLAMA KAMPANYASI dedi ki...

İyi günler!
Bloglar Yarışıyor ile blogunuzla şöhret sahibi olmaya, ödüller kazanmaya hazır mısınız? Bu yılda sponsorlarımızın desteği ile bloglar arası yarışmamızı düzenliyoruz. Başvurlarımız 30 Ağustos'a kadar devam edecektir. Detaylı bilgiyi Web Sitemizden öğrenebilirsiniz.
Teşekkürler!


Web: http://www.bloglaryarisiyor.com
Mail: info@bloglaryarisiyor.com
Telefon: (0)532 3202020